Страницы (схемы) : Загрузить схему в полном размере (1716 x 2425, 76.5 Kb)
CYLINDER BLOCK SET CAMGEAR COVER ROCKER COVER COMPLETE CAMGEAR COVER GASKET ROCKER COVER GASKET REED VALVE RETAINER PLATE SOCKET HEAD BOLT M4X10 SCREW ASS'Y M5X16 (W,SW) SOCKET HEAD BOLT M5X14 SOCKET HEAD BOLT M5X30 (W) SCREW ASS'Y M5X14 CLUTCH CASE SCREW ASS'Y M5X16 (W,SW) OIL CASE CASE GASKET OIL TUBE OIL WEIGHT OIL GAUGE GASKET 16DX23X1.2T SCREW ASS'Y M5X18 SPARK PLUG CMR6A CLUTCH DRUM COMPLETE INNER SNAP RING BALL BEARING OUTER SNAP RING SPACER PIPE DAMPER 1 PIPE DAMPER 2 PIPE BRACKET 1 PIPE BRACKET 2 SOCKET HEAD BOLT M5X12 SOCKET HEAD BOLT M5X18 SCREW ASS'Y M5X14 CHECK VALVE
Nr PartNum Наименование Кол-во
50 5921005003 ***
Возможные замены
PartNum Наименование
5921005004 CYLINDER BLOCK SET
5921024000 CYLINDER BLOCK SET
5921042000 CYLINDER BLOCK SET
CYLINDER BLOCK SET 1
52 5921500502 ***
Возможные замены
PartNum Наименование
318443-5 CAM GEAR COVER
CAMGEAR COVER 1
53 5921004000 ***
Возможные замены
PartNum Наименование
5921004001 ROCKER COVER COMPLETE
140023-7 ROCKER COVER COMPLETE
ROCKER COVER COMPLETE 1
54 5921500700 ***
Возможные замены
PartNum Наименование
162274-2 CAM GEAR COVER GASKET
CAMGEAR COVER GASKET 1
55 5921500800 ***
Возможные замены
PartNum Наименование
162275-0 ROCKER COVER GASKET
ROCKER COVER GASKET 1
56 5921501000 ***
Возможные замены
PartNum Наименование
346083-9 LEAD VALVE
REED VALVE 1
57 5921501100 ***
Возможные замены
PartNum Наименование
318440-1 RETAINER PLATE
RETAINER PLATE 1
58 0119049980 SOCKET HEAD BOLT M4X10 1
59 0043605160 ***
Возможные замены
PartNum Наименование
266494-1 + PAN HEAD SCREW M5X16
SCREW ASS'Y M5X16 (W,SW) 3
60 0119059510 ***
Возможные замены
PartNum Наименование
266811-5 H.S.H.BOLT M5X14
SOCKET HEAD BOLT M5X14 6
61 0119059500 ***
Возможные замены
PartNum Наименование
0119059510 SOCKET HEAD BOLT M5X14
266811-5 H.S.H.BOLT M5X14
SOCKET HEAD BOLT M5X30 (W) 2
62 0043605140 SCREW ASS'Y M5X14 3
63 6241500203 CLUTCH CASE 1
64 0043605160 ***
Возможные замены
PartNum Наименование
266494-1 + PAN HEAD SCREW M5X16
SCREW ASS'Y M5X16 (W,SW) 3
65 5926500000 ***
Возможные замены
PartNum Наименование
318442-7 OIL CASE
OIL CASE 1
66 5926500100 ***
Возможные замены
PartNum Наименование
162276-8 CASE GASKET
CASE GASKET 1
67 5926500200 ***
Возможные замены
PartNum Наименование
424202-8 OIL TUBE
OIL TUBE 1
68 5926500300 ***
Возможные замены
PartNum Наименование
325666-8 OIL WEIGHT
OIL WEIGHT 1
69 5926500600 ***
Возможные замены
PartNum Наименование
450565-6 OIL GAUGE
OIL GAUGE 1
70 0213160020 ***
Возможные замены
PartNum Наименование
0213169990 GASKET
424100-6 GASKET
GASKET 16DX23X1.2T 1
71 0043605180 ***
Возможные замены
PartNum Наименование
0119059510 SOCKET HEAD BOLT M5X14
266811-5 H.S.H.BOLT M5X14
SCREW ASS'Y M5X18 4
72 0650109950 ***
Возможные замены
PartNum Наименование
168401-9 SPARK PLUG
SPARK PLUG CMR6A 1
74 6242003000 ***
Возможные замены
PartNum Наименование
168475-0 CLUTCH DRUM
CLUTCH DRUM COMPLETE 1
75 0031432000 ***
Возможные замены
PartNum Наименование
962151-6 RETAINING RING R-32
INNER SNAP RING 1
76 0600129810 ***
Возможные замены
PartNum Наименование
210111-5 BALL BEARING 6201LLU
BALL BEARING 1
77 0031512000 ***
Возможные замены
PartNum Наименование
961052-5 RETAINING RING S-12
OUTER SNAP RING 1
78 6241500300 ***
Возможные замены
PartNum Наименование
450569-8 SPACER
SPACER 1
79 6241500401 PIPE DAMPER 1 1
80 6241500501 ***
Возможные замены
PartNum Наименование
424107-2 PIPE DAMPER 2
PIPE DAMPER 2 1
81 6241500600 ***
Возможные замены
PartNum Наименование
6241500601 PIPE BRACKET 1
PIPE BRACKET 1 1
82 6241500700 ***
Возможные замены
PartNum Наименование
6241500701 PIPE BRACKET 2
318271-8 PIPE BRACKET 2
PIPE BRACKET 2 1
83 0119059900 SOCKET HEAD BOLT M5X12 1
84 0119059950 ***
Возможные замены
PartNum Наименование
266844-0 HEX. S.H.BOLT M5X18 WITH W
SOCKET HEAD BOLT M5X18 2
86 0140059480 ***
Возможные замены
PartNum Наименование
266809-2 P.H.SCREW M5X14 WITH WR
SCREW ASS'Y M5X14 2
211 5921501800 ***
Возможные замены
PartNum Наименование
424201-0 CHECK VALVE
CHECK VALVE 2